HAKKIMIZDA

tauss-lab

1991 yılında Chemmix markasıyla İstanbul’da faaliyete başlayan şirketimiz, çalışmalarını 2011 yılından beri Tauss Kimya adı altında sürdürmektedir. Yüksek kaliteli ürünlerimizle, ev temizlik ürünleri, yat bakım ürünleri, endüstriyel temizlik ve bakım maddeleri, proses kimyasalları, havuz bakım ürünlerinde pazar ihtiyaçlarına ve müşteri çeşitliliğine en uygun ürün ve hizmeti sunuyoruz.

Tauss Kimya olarak misyonumuz; kimyasal temizlik, bakım ve koruma konularındaki tecrübelerimizi müşterimiz olsun olmasın herkesle paylaşarak kimyasal ürün kullanımında halkımızı bilgilendirmek, yanlış uygulamalardan ve yanlış kimyasal madde seçiminden dolayı ortaya çıkabilecek zararları en aza indirmek ve bu konuda yerli tüketiciyi bilinçlendirmektir. Bu amaçla uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler imal ederek, kimyasal sorunların giderilmesinde sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz.

Her yıl yanlış kimyasal uygulamalar neticesinde yüz binlerce liralık zararlar oluşmaktadır ve bu zararların büyük bir kısmı ne yazık ki sorunun yanlış anlaşılıp yanlış kimyasalların kullanılmasından ileri gelir. Sektördeki 20 yılı aşkın çalışma hayatımız boyunca bu gibi sorunlarla çok karşılaştık ve müşterilerimizin sorunlarını dikkatle dinleyerek onlara en uygun ürünleri önerdik, hiçbir zaman sorunun çözümünde yetersiz kalacağını düşündüğümüz bir ürünü sırf satmış olmak için satmadık ve asla da satmayız. Çünkü müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir, biz sorunun çözümünde ve uygulamanın her aşamasında ürünlerimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Gelişen ve değişen pazarın ihtiyaçlarını doğrultusunda kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Hizmet ve ürün kalitemizi arttırmak için yeni teknolojileri kullanıyor ve en son gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kimya sektöründe internetin önemini ilk fark eden kimya firmalarından biri olduk ve şirketimizi herkesten önce internet pazarına taşıdık. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her zaman en iyi ve hesaplı çözümleri sunmak, ürün çeşitliliğimizi ve ülke genelinde bayilerimizi arttırarak Tauss markasını herkesin ulaşabileceği bilinen ve saygın bir marka haline getirmektir.

Biz gelecekte şirketimizi dünya çapında tanınan kalıcı bir kimya firmasına haline getirmek istiyoruz ve bu gün geldiğimiz noktada geçmişe dönüp baktığımızda, gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetlerle kimya sektöründe saygın kimya firmaları arasında bulunmaktan dolayı gururluyuz.

FacebookTwitterGoogle+Paylaş